Uczniowie klas I–III spędzili aktywny dzień w Fabryce Przygody w Łapinie. ![]()
Podczas wyjazdu dzieci dowiedziały się, jak rozpalać ognisko, a także mogły spróbować swoich sił w rozpalaniu ognia za pomocą krzesiwa
. Nie zabrakło również sportowych emocji ,uczniowie rywalizowali w grupach, wykonując wiele ciekawych zadań ruchowych . Budowali także szałas
oraz uczestniczyli w grze terenowej, podczas której poszukiwali śladów zwierząt ![]()
.
Choć pogoda nie do końca dopisała
, nie przeszkodziło to w świetnej zabawie. Dzieci wróciły zmęczone, ale bardzo zadowolone, bogatsze o nowe doświadczenia i pełne wspaniałych wspomnień. ![]()

