Dzień gier planszowych.

Samorząd uczniowski do samego końca roku szkolnego działa intensywnie i nie przestaje realizować zamierzone cele. W dniu dzisiejszym został zorganizowany DZIEŃ GIER PLANSZOWYCH. Z tej okazji nasi uczniowie mieli na swoich korytarzach przygotowane stoły przy których mogli świetnie spędzić czas. Gry planszowe, karty i inne atrakcje, które pojawiły się na stołach zachęcały do uczestnictwa w zabawie. Podczas gier było mnóstwo śmiechu i zabawnych sytuacji. Niektórzy nauczyciele zostali zaangażowani na czas zabaw. Integracja to bardzo ważny element w rozwoju ucznia, a także budowanie więzi międzyludzkich.