Festyn szkolny.

Festyn szkolny zorganizowany przez Radę Rodziców. Pomimo niepewności meteorologicznej okazało się, że „strach ma wielkie oczy”. Deszcz nie padał a czasami nawet przebijało się słońce. Za to w samym budynku szkoły było bardzo słonecznie, bo radośnie.

Zabawy w sali gimnastycznej, na korytarzach, na dmuchańcu, pokaz sekcji akrobatyki, kącik gastronomiczny – to wszystko zapewnili dzieciom rodzice.

Kolejna impreza zdecydowanie na plus