„Zostań turystą w swoim mieście”. Uczniowie kl. 6 wybrali się do kolegiaty kartuskiej, czyli kościoła parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Kartuzach, by poznać historię kościoła poklasztornego i Zakonu Kartuzów. Skorzystaliśmy również z okazji, by zwiedzić wystawę rzeźb „Fundamenty” autorstwa dra Macieja Wierzbickiego w w kartuskiej Galerii Refektarz.

