Wizyta w Fabryce Przygody w Łapinie.

Uczniowie klas I–III spędzili aktywny dzień w Fabryce Przygody w Łapinie. 😊

Podczas wyjazdu dzieci dowiedziały się, jak rozpalać ognisko, a także mogły spróbować swoich sił w rozpalaniu ognia za pomocą krzesiwa 🔥. Nie zabrakło również sportowych emocji ,uczniowie rywalizowali w grupach, wykonując wiele ciekawych zadań ruchowych . Budowali także szałas 🌿 oraz uczestniczyli w grze terenowej, podczas której poszukiwali śladów zwierząt 🦌🐾.

Choć pogoda nie do końca dopisała 🌧️, nie przeszkodziło to w świetnej zabawie. Dzieci wróciły zmęczone, ale bardzo zadowolone, bogatsze o nowe doświadczenia i pełne wspaniałych wspomnień. 😊💚