Czy przyjaźń może mieć swoją supermoc? Dziś w świetlicy udowodniliśmy, że tak! Zorganizowaliśmy pierwszy, oficjalny Dzień Przyjaźni, który od teraz staje się corocznym świętem naszego świetlicowego zespołu! ![]()
Rozmawialiśmy o tym, że relacje są jak kwiaty – żeby rosły piękne i silne, musimy je codziennie „podlewać” dobrym słowem, uśmiechem i pomocną dłonią. ![]()
![]()
Wspólnie stworzyliśmy wielką, gęstą „Sieć Przyjaźni” z kolorowej włóczki, a potem zabraliśmy się do pracy plastycznej. Każdy świetliczak własnoręcznie zaplótł wyjątkową bransoletkę przyjaźni, która będzie nam przypominać o tym, że w świetlicy tworzymy jedną, zgraną drużynę! ![]()

