Święta majowe.

3 maja uroczyście obchodzimy rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, dlatego w naszej szkole odbyły się akademie związane z tym świętem. Akademia została przygotowana przez uczniów klasy IV a piosenki o tematyce patriotycznej wykonali uczniowie klasy III.

Podczas akademii Ks. Dyrektor wręczył Pawłowi Skrzypkowskiemu zaświadczenie z Kuratorium Oświaty o uzyskaniu tytułu Finalisty (88%) Kuratoryjnego Konkursu z Informatyki. Raz jeszcze gratulujemy zarówno Pawłowi, jego rodzicom jak i p. Barbarze Krucy, nauczycielce informatyki.

Uczniowie klasy 2a z okazji świąt majowych wykonali piękne prace plastyczne. Podczas zajęć uczniowie rozmawiali również o znaczeniu świat majowych.

Tego też dnia w sali gimnastycznej odbyło się uroczyste poświęcenie nowego krzyża ściennego.

Nasz poczet sztandarowy wraz z delegacją reprezentował naszą szkołę w Wojewódzkich Uroczystościach Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Kartuzach. Po Mszy świętej delegacja naszej szkoły uczestniczyła w uroczystościach przy pomniku Matki Bożej, gdzie zostały złożone kwiaty u stóp Maryji.

Poniżej zdjęcia z apelu, uroczystości wojewódzkich i pracy na plastyce.

ZDJĘCIA 1
ZDJĘCIA 2