Bal Wszystkich Świętych

Po raz kolejny nasza szkoła była współorganizatorem Balu Wszystkich Świętych, wraz z parafią pw. św. Kazimierza oraz Kartuskim Centrum Kultury. Na zabawę przybyło bardzo dużo dzieci z powiatu kartuskiego. Była  modlitwa, podczas której prosiliśmy o świętość dla siebie nawzajem. Były śpiewy, tańce i świetna zabawa. Wolontariusze rozdawali drobne upominki dzięki uprzejmości Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci, oraz Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego. Były też gadżety-pamiątki z naszej szkoły.

Bardzo serdecznie dziękujemy p. Aleksandrze Maciborskiej Pytce, dyrektor Kartuskiego Centrum Kultury za możliwość skorzystania z sali widowiskowej. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom: ze scholi parafialnej Stokrotki działającej przy par. św. Kazimierza w Kartuzach, z dziecięcego kółka misyjnego działającego również przy tej parafii oraz wolontariuszom z naszej szkoły za pomoc w organizacji balu. Mamy nadzieję, że za rok znowu uda nam się zorganizować podobne niezwykłe wydarzenie.

ZDJĘCIA