Kolejne sukcesy sportowe naszych uczniów

21 października uczniowie naszej szkoły startowali w Mistrzostwach Diecezji Pelplińskiej w Biegach Przełajowych. Bartek zajął 1 miejsce, Kuba 2, Antek Stępień 4 miejsce, Marysia Sikorska – 4 miejsce i Iga Werochowska 7 miejsce. GRATULUJEMY!!!

Kolejne starty w biegach naszych uczniów odbyły się w Sierakowicach. XXI Biegi Uliczne „Wokół Ołtarza Papieskiego”. Kalina Nowakowska zdobyła 2 miejsce, Bartek Pipiórka 3, Kuba Pipiórka 7 a Antek Stępień 9 miejsce.

Oczywiście każdy we własnej kategorii.

Natomiast w Cedrach Wielkich odbyła się gala podsumowująca sezon żeglarski 2023.

Wiktoria zajęła 1 miejsce w Żeglarskim Pucharze Kaszub który, obejmował regaty w Mechelinkach, Złotej Górze, Chmielnie oraz we Wieżycy. W podsumowaniu wzięły udział również uczennice klasy III: Maja Wardach i Marysia Syldatk.