uczniowie

 

Klasy Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Kartuzach

Klasa Ia KSP

  1. Bielak Milena
  2. Bobrucki Błażej
  3. Klawikowski Antoni
  4. Lewandowska Pola
  5. Murzyński Jakub
  6. Myszk Maria
  7. Niedziółka Zofia
  8. Plata Estera
  9. Puzdrowska Anastazja
  10. Rychert Antoni
  11. Sołtysek Antonina
  12. Szczygieł Mateusz
  13. Wroński Antoni

Klasa Ib KSP

  1. Bystron Julia
  2. Cybula Jan
  3. Elgert Antoni
  4. Jankowska Zofia
  5. Klewicz Stanisław
  6. Krampichowski Dawid
  7. Kwidzyńska Agata
  8. Las Anna
  9. Rutkowska Natalia
  10. Syldatk Maria
  11. Szocik Piotr
  12. Wardach Maja

Klasa II KSP

  1. Falkowska Kaja
  2. Grzenkowicz Anna
  3. Jeliński Antoni
  4. Kowalska Kaja
  5. Lewna Lilianna
  6. Miłosz Ignacy
  7. Pawłowska Antonina
  8. Rohde Lena
  9. Samuel Biernacki
  10. Smentoch Jan
  11. Staroszczyk Marcelina
  12. Wandtke Michał
  13. Westfal Zuzanna
  14. Ziemann Augustyn

Klasa III KSP

  1. Andrejczyk Melania
  2. Bir Jeremiasz 
  3. Bolduan Dawid 
  4. Elgert Franciszek 
  5. Formella Otylia 
  6. Patelczyk Henryk 
  7. Patelczyk Liliana 
  8. Plata Maksymilian 
  9. Sołdek Magdalena 
  10. Staniszewski Adam 
  11. Szulca Karolina 
  12. Szwichtenberg Zuzanna 

Kl. IVa KSP

  1. Bun Nazar
  2. Głodowski Antoni
  3. Grzenkowicz Marta
  4. Konkol Olga
  5. Krauza Wiktoria
  6. Pipiórka Jakub
  7. Płotka Sławomir
  8. Skrzypkowski Piotr
  9. Smentoch Maria
  10. Starzyńska Katarzyna
  11. Stępień Antoni
  12. Treder Zuzanna

Kl. IVb KSP

  1. Fierka Karol
  2. Irzyłowski Leon
  3. Jaskulski Wojciech
  4. Kroplewska Antonina
  5. Okrój Aleksandra
  6. Plichta Seweryn
  7. Prystupa Mikołaj
  8. Rebicki Jan
  9. Sikorska Maria
  10. Sołtysek Wojciech
  11. Szwonka Kacper
  12. Werochowska Iga

Kl. V KSP

  1. Bikowski Maksymilian
  2. Daleka Zofia
  3. Dawidowska Maja
  4. Elgert Franciszek
  5. Flisikowski Piotr
  6. Gliszczyńska Monika
  7. Goitkowski Błażej
  8. Jakusiewicz Weronika
  9. Jelińska Dorota
  10. Krzyżykowski Łukasz
  11. Pawłowska Kornelia
  12. Piask Zuzanna
  13. Plata Rozalia
  14. Rojewska Aleksandra
  15. Rybak Pascal
  16. Stachowiak Stanisław
  17. Staroszczyk Eryk
  18. Wierczyńska Milena
  19. Ziemann Wiktoria

Kl. VI KSP

  1. Grzech Mateusz
  2. Grzenkowicz Piotr
  3. Irzyłowska Helena
  4. Jaskulski Juliusz
  5. Jeliński Franciszek
  6. Kąkol Paweł
  7. Kierznikiewicz Igor
  8. Malanowski Alexander
  9. Naumiuk Jeremi
  10. Pionk Michał
  11. Puzdrowska Anna
  12. Richert Paweł
  13. Rychert Alan
  14. Sikorski Antoni
  15. Szwonka Dawid
  16. Szwonka Filip
  17. Treder Olaf

Kl. VII a KSP

  1. Bystron Grzegorz
  2. Cierocka Martyna
  3. Cylke Weronika
  4. Czapiewska Aleksandra
  5. Formella Matylda
  6. Kobiela Zuzanna
  7. Kuchta Filip
  8. Miszk Maria
  9. Petk Teodor
  10. Płotka Wojciech
  11. Smentoch Monika
  12. Smentoch Zofia
  13. Szulca Agata
  14. Wojtiuk Maja
  15. Wyscoka Zofia
  16. Ziemann Luiza

Klasa VII b KSP

  1. Armatowski Nikodem
  2. Bliźniewski Maciej
  3. Bun Maksym
  4. Dawidowska Nikola
  5. Droździk Katarzyna
  6. Irzyłowska Hanna
  7. Konkol Nina
  8. Król Zofia
  9. Krzyżykowski Sławomir
  10. Leszczyński Franciszek
  11. Ławicki Jakub
  12. Nowiński Tomasz
  13. Pipka Julia
  14. Plata Ksawery
  15. Rebicki Franciszek
  16. Skrzypkowski Paweł
  17. Sołtysek Zofia
  18. Wentk Marceli

Klasa VIII KSP

  1. Tomasz Bekier
  2. Maksymilian Bolduan
  3. Dominika Czaplińska
  4. Antonina Czerwińska
  5. Julian Gołąbek
  6. Matylda Konkol
  7. Dominika Kowalkowska
  8. Dariusz Kuczkowski
  9. Agata Król
  10. Antoni Labuda
  11. Blanka Leszkiewicz
  12. Dominik Lewków
  13. Julia Lewków
  14. Natasza Lewna
  15. Lucjan Patelczyk
  16. Nadia Pazik
  17. Jan Pellowski
  18. Amelia Szmołda
  19. Maria Tarańczuk