Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 2023/2024

Szanowni Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice i Przyjaciele Szkoły.Nowy rok szkolny to czas pełen nadziei, wyzwań i możliwości. To moment, w którym otwieramy przed wami drzwi do wiedzy, rozwoju osobistego i odkrywania nowych pasji. Jestem pewien, że każdy z was ma ogromny potencjał, który może zostać wykorzystany.Nasza szkoła to nie tylko miejsce, w którym zdobywacie wiedzę, ale także miejsce, w którym budujecie przyjaźnie, uczycie się wartości i rozwijacie umiejętności społeczne. Chciałbym, abyście pamiętali, że nie jesteście sami w tej podróży. Cała nasza społeczność szkolna – nauczyciele, pracownicy, rodzice i koledzy – jest tutaj, aby was wspierać i inspirować.Ten nowy rok szkolny będzie miał swoje wyzwania, które uczą nas, rozwijają i przygotowują do przyszłości. Naszym celem jako szkoły jest nie tylko przekazywanie wam wiedzy, ale także kształtowanie waszych charakterów, ucząc was empatii, szacunku i odpowiedzialności.Dlatego zachęcam was wszystkich do aktywnego uczestnictwa w życiu naszej szkoły. Włączcie się w zajęcia pozalekcyjne, projekty społeczne i pomoc koleżeńską.Rodzice, dziękuję wam za zaufanie, jakim obdarzacie naszą szkołę. Razem z wami będziemy pracować nad tym, aby wasze dzieci osiągnęły najlepsze wyniki i stworzyły sobie solidne podstawy do przyszłości.Szanowni Nauczyciele, jesteście niezastąpionymi przewodnikami i wzorcami dla naszych uczniów. Wasza pasja, zaangażowanie i oddanie są kluczowe dla ich sukcesu. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu nowego roku szkolnego, a nowym nauczycielom mianowanym gratuluję awansu zawodowego.Życzę wam wszystkim udanego roku szkolnego. Jesteśmy razem w tej podróży, i razem osiągniemy wiele.Ks. Grzegorz Kudelski

ZDJĘCIA