Święci, których warto poznać

Dzisiaj w czasie naszej szkolnej Mszy Świętej zostali nagrodzeni nasi uczniowie, którzy wzięli udział w eliminacjach do Powiatowego Konkursu ŚWIĘCI, KTÓRYCH WARTO POZNAĆ. Tegorocznym patronem konkursu był bł. Carlo Acutis (którego wizerunek znajduje się w naszej szkole). W eliminacjach szkolnych do konkursu wiedzy wzięli udział: Luiza Ziemann (kl. VIIIa), Monika Smentoch (kl. VIIIa), Martyna Cierocka (kl. VIIIa), Bartosz Tobys (kl. VII), Anna Puzdrowska (klasa VII), Pascal Rybak (klasa VI). Najlepsza spośród nich wszystkich okazała się Luiza, która reprezentowała naszą szkole podczas finałów w Dzierżążnie. Nagrodzony został również Dawid Bolduan (klasa IV), który wziął udział w konkursie plastycznym. Jego praca również reprezentowała naszą szkołę podczas finałów. Wszystkim gratulujemy i zachęcamy do naśladowania świętych.