Trwa procedura odbiorów nowej części szkoły

Przy nowej części szkoły pojawiają się elementy zabezpieczające a jednocześnie dekoracyjne. Cieszymy się, że każdego kolejnego dnia nasza szkoła pięknieje. Nieustannie prosimy o wsparcie finansowe, aby dokończyć żywy pomnik św. Jana Pawła II, jak nazywamy naszą szkołę.

Jednocześnie kończymy odbiory budynku konieczne dla potrzeb uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Kominiarz dokonał przeglądu kominów i wentylacji wewnątrz budynku. Przy okazji wraz z ks. dyrektorem podziwiał widoki z dachu naszej szkoły. Przyjechały również kolejne ciężarówki z ziemią, ażeby wyrównać teren z tyłu budynku. Pan Adrian Kopczyński z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Kartuzach oraz pani Maria Bobkowska ze Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Kartuzach zrobili kontrole odpowiednio: zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz warunków higienicznych i sanitarnych szkoły. Obydwie te instytucje nie wniosły zastrzeżeń do stanu budynku. Teraz kolejne instytucje aż do uzyskania dokumentu od Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego.
ZDJĘCIA