„Gorączka wtorkowej nocy”

We wtorek 24.04.2018 roku uczniowie naszej szkoły wybrali się do Teatru im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. ,,Gorączka sobotniej nocy” to najnowszy hit tego teatru – teraz już wiemy dlaczego 😊

Wszystkich urzekła historia Tony’ego, który za dnia jest typowym sprzedawcą w sklepie na Brooklynie, a nocą przemienia się w niekwestionowanego króla parkietu. Mieliśmy okazję obejrzeć naprawdę ciekawy spektakl, który poruszał bardzo ważny problem, jakim dla głównego bohatera było wejście w dorosłość . Bardzo podobała nam się choreografia oraz idealnie w głównych rolach aktorzy. Reżyser (Tomasz Dutkiewicz) wspaniale ukazał dylematy głównego bohatera, jego relacje z rówieśnikami i młodzieńcza miłość. Całość dopełniała przepiękna oprawa muzyczna w klimacie disco, czyli piosenki zespołu Bee Gees w zupełnie nowej odsłonie.

Gorączka wtorkowej nocy upłynęła naszym uczniom w bardzo przyjemny sposób. Dziękujemy Pani Ani za organizację wyjazdu i za wspólnie spędzony czas. Było nam bardzo miło.

Autor: Klaudia Dobrzyńska

ZDJĘCIA