Dnia 25 czerwca (czwartek):
13.00 – Msza święta dla wszystkich uczniów w kościele pw. św. Kazimierza. Przekazanie władzy SU i przekazanie sztandaru. (zapraszamy wszystkich rodziców do kościoła)
Po Mszy świętej zakończenie zajęć. Klasy VIII – zdjęcie do tablo w kościele
Do sali gimnastycznej przechodzą nauczyciele, uczniowie klas VIII oraz uczniowie żegnający ósmoklasistów (gł. kl. VII) oraz rodzice uczniów klas VIII i zaproszeni goście.
Wychowawcy kl. VIII z dyrekcją wręczają ósmoklasistom nagrody, dyplomy i zaświadczenia np. wolontariatu.
Dnia 26 czerwca (piątek):
Klasy I – III
7.00 – możliwość skorzystania ze świetlicy
9.00 – sala gimnastyczna – spotkanie z dyrekcją szkoły – rozdanie wszystkich świadectw (i nagród)
9.30 – sale lekcyjne – spotkania z wychowawcami
Klasy IV-VII
9.30 – sale lekcyjne – spotkania z wychowawcami.
10.00 – sala gimnastyczna – spotkanie z dyrekcją szkoły – rozdanie świadectw i nagród
Klasy VIII
11.00 – rozdanie świadectw w sali gimnastycznej
