Ołtarz na Boże Ciało w wykonaniu naszych uczniów.

Tradycyjnie nasi uczniowie pomagali w przygotowaniu jednego z ołtarzy na Boże Ciało podczas Procesji Eucharystycznej organizowanej przez parafię św. Kazimierza. Bardzo dziękujemy za piękną postawę i reprezentowanie całej społeczności szkolnej Katolickiej Szkoły Podstawowej w Kartuzach.