Uczniowie wybrali nowego Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Po przeprowadzeniu wyborów został nim Dawid Bolduan. Nowy przewodniczący do współpracy zaprosił Zofię Stec jako Wiceprzewodniczącą oraz Tymona Plotkę jako Sekretarza i Skarbnika. Dzisiaj nastąpiło przekazanie władzy samorządowej oraz przekazanie sztandaru w ręce nowego składu pocztu sztandarowego (Piotr Dampc, Alicja Choszcz i Otylia Formella).

