Konkurs „Miłość w poezji i muzyce różnych narodów”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie „Miłość w poezji i muzyce różnych narodów” zorganizowanym przez Zespół Szkół Sportowych i Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku. W konkursie wzięło udział dziewiętnaście szkół w trzech kategoriach: recytacja, śpiew i mały zespół. Uczniowie prezentowali swoje zdolności w czterech językach: polski, angielski, ukraiński i francuski. Naszą szkołę reprezentowała Ola Okrój w kategorii recytacja w języku polskim prezentując wiersz „Ty przychodzisz jak noc majowa…” Bolesława Leśmiana. Zdobyła drugie miejsce! W kategorii recytacja w języku angielskim wystąpiła Konstancja Szyler z wierszem „As long lost love” George’a Krokosa. Uczennice przygotowywały się pod okiem swoich nauczycieli: pani Anny Chrapkowskiej i pani Edyty Pyszki. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

ZDJĘCIA