Uwaga chłopcy w wieku 12-15 lat oraz ich rodzice! Nie tylko z naszej szkoły!

To już kolejne spotkanie Szensztackiego Duszpasterstwa Młodzieży w naszej szkole. Zapraszamy chłopców (teoretycznie) w wieku 12-14 lat. Mogą być również rok młodsi i starsi.

Dzisiaj (20.012.2024r.) odbędzie się trzecie spotkanie od g. 16.15 do 18.15. Zapraszamy do naszej szkoły do sali nr 1. Rodzice mogą przyjść, aby dowiedzieć się od prowadzącego (Michał Stosik) na czym polegają zajęcia. Spotkania są nieodpłatne i odbywać się będą raz w miesiącu. Terminy kolejnych spotkań uzgadniane są na bieżąco z chłopcami na każdym spotkaniu.

Szensztackie Duszpasterstwo Młodzieży – dla chłopców. Co to takiego?

Spotkania mają charakter formacyjny, modlitewny i rekreacyjny. Te 3 elementy zawsze są obecne. Praca nad sobą, kształtowania charakteru, dojrzała duchowość i budowanie relacji z Bogiem i między sobą – to zasadnicze elementy naszej pracy z młodzieżą. Spotkania trwają zwyczajowo 2 godziny.