Stypendium burmistrza

Burmistrz Kartuz wręczył stypendia uczniom naszej szkoły w dowód uznania za doskonałe wyniki w nauce oraz laury w konkursach i olimpiadach. W sumie nagrodzonych zostało 21 uczniów na 4.500 wszystkich uczących się w szkołach podstawowych Gminy Kartuzy

Z naszej szkoły nagrodzeni zostali:

• Paweł Skrzypkowski ze średnią: 5,58, Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki dla uczniów klas IV-VIII, Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych w Elektronice i Mechatronice

Maria Miszk ze średnią: 5,55, I miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej „Let’s get loud” w kategorii SOLISTA, I miejsce w X Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej zorganizowanym przez ZSZiO w Żukowie

• Mateusz Grzech ze średnią: 5,71, Mistrzostwo Ligi Wojewódzkiej D2 w 2022 roku

• Vicemistrzostwo Ligi Wojewódzkiej C2 w 2023 roku, I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju „Polish Talent Cup” w Jarocinie w 2022 roku

• Maciej Bliźniewski ze średnią: 5,30, Laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Nasze Muzyczne Źródełko” Edycja II, organizowanego przez Polskie Radio Dzieciom.

GRATULUJEMY!

ZDJĘCIA