Bal Wszystkich Świętych

W wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych odbył się po raz kolejny bal świętych. Zabawa dla dzieci odbyła się w sali widowiskowej Kartuskiego Centrum Kultury od godziny 17.00 do 18.30. Nad dziećmi czuwali m.in. wolontariusze z naszej szkoły oraz księża. Przybyło mnóstwo dzieci w przebraniu za świętego lub anioła, które otrzymały za przebranie drobny upominek. Były wspólne zabawy, śpiew, tańce i poczęstunek – po prostu, jak co roku, świetna impreza. Na zakończenie odmówiliśmy dziesiątkę różańca świętego.

Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym:
– Kartuskiemu Centrum Kultury z p. dyrektor Małgorzata Paździor-Król i pracownikom,
– p. Katarzynie Gmurek z córkami Olą i Julią,
– dziewczętom prowadzącym zabawy: Eli Mielewczyk, Julii Żabińskiej, Dominice Czaji, Paulinie Myszk,
– wolontariuszom z naszej szkoły (a było ich prawie 20 osób),
– rodzicom i dobrym ludziom, którzy ofiarowali smakołyki i napoje,
– ks. Adam Malinowski za wsparcie i świetną zabawę z dzieciakami,
– p. Burmistrzowi i p. Staroście za drobne upominki dla dzieci oraz wszystkim, którzy przyszli przebrani, pełni energii i radości.
Bóg zapłać!

ZDJĘCIA