Szkolne Rekolekcje Wielkopostne dla klas I-III

Jak co roku odbywają się w naszej szkole rekolekcje. Tradycją naszego katolika jest to, że rekolekcje są wyjazdowe, czyli odbywają się poza Kartuzami. Przed laty był to Pelplin. Teraz kiedy szkoła się rozrosła jest to Białogóra, a dla najmłodszych dzieci wybraliśmy w tym roku Kiełpino.

Najmłodsi katolicy z naszej szkoły, czyli uczniowie klas I-III zakończyli swoje doroczne rekolekcje wielkopostne. Życzliwe gospodarstwo agroturystyczne „u Rychertów” w Kiełpinie przyjęło dzieci z otwartymi ramionami. Nauki prowadził ks. Tomaszem Mizyk. Dzieci na nabożeństwo drogi krzyżowej wybrały się do pobliskiego kościoła pw. św. Michała Archanioła. Stacje drogi krzyżowej uczynili sami. Poprzez śpiew i modlitwę poznawali i uwielbiali Boga.

ZDJĘCIA

FILM 1
FILM 2
FILM 3
FILM 4