Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021

Trudny to był rok. Jednak udało się z sukcesem zakończyć edukację w tym roku szkolnym w kartuskim katoliku. Uczniowie klasy VIII podziękowali podczas Klasyfikacyjnej Rady Pedagogicznej wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za prace i zaangażowanie z jakim służą uczniom. Pożegnaliśmy też p. Susane Alegre Raso, nauczycielkę j. hiszpańskiego, dziękując jej za kolejny rok pracy w naszej szkole.
W czwartek swoje zakończenie edukacji w Katolickiej Szkole Podstawowej w Kartuzach mieli ósmoklasiści. Wszyscy uczniowie szkoły byli obecni na Mszy św. o godzinie 13.00 a potem absolwenci z nauczycielami przeszli do budynku szkoły. Ks. Dyrektor wręczył nagrody dyrektora szkoły. Otrzymały ją następujące nauczycielki: p. Krystyna Cieszyńska, p. Danuta Skalska, p. Edyta Pyszka i p. Izabela Elgert. Gratulujemy!
Dyrekcja szkoły wraz z nauczycielami pogratulowali również p. Kindze Cyman obrony pracy magisterskiej.
Nastąpiło przekazanie władzy samorządowej. Nową Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Maria Tarańczuk. Również poczet sztandarowy ma nowy skład.
Po wręczeniu dyplomów, podziękowań, nagród i listów gratulacyjnych uczniowie klasy VII przedstawili specjalną część artystyczną dla naszych absolwentów.

Wszyscy uczniowie kolejnego dnia pojawili sięw szkole, aby odebrać świadectwa a wyróżnieni uczniowie klasy I-VII odebrali nagrody, dyplomy i listy gratulacyjne.
Uczniowie klasy I i II przygotowali kartkę z podziękowaniami dla p. Edyty, która uczyła z wielką cierpliwością i uśmiechem na twarzy j. angielskiego w klasach najmłodszych. Również uczniowie klasy III złożyli podziękowania p. Edycie za nauczanie. Akurat uczniowie klasy III spotkają się jeszcze z p. Edytą we wrześniu.

ZDJĘCIA