Spotkania opłatkowe online

Spotkania opłatkowe w tym roku odbywały się on-line. W klasie pierwszej było doskonałe pod wieloma względami: wspaniałe jedzenie, wspaniałe kolędy, wspaniałe dzieciaki i wspaniałe życzenia. Na to spotkanie przybyli również pani dyrektor Krystyna Cieszyńska oraz ks. Dyrektor Grzegorz Kudelski. Uczniowie oraz zaproszeni goście podczas spotkania usłyszeli po raz pierwszy śpiewaną przez nich samych piosenkę o pastuszku. Poniżej link, dzięki któremu wszyscy będą mogli się zapoznać z uzdolnieniami naszych dzieci.

Klasa druga przygotowała pastorałki według własnej aranżacji (linki poniżej).

Również klasa III zorganizowała niesamowite świąteczne spotkanie. Uczniowie wraz z wychowawczynią śpiewali kolędy, opowiadali o świątecznych zwyczajach i składali sobie najlepsze życzenia dzieląc się wirtualnie opłatkiem. Na to spotkanie został zaproszony ks. dyrektor, który pojawił się z gitarą. Była okazja, aby znowu pośpiewać kolędy.

Starsze klasy miały swoje spotkania opłatkowe online w kolejnych godzinach. W klasie 6a i 6b również był opłatek, kolędy, poczęstunek, dużo ciepła i uśmiechu. Klasa życzyła sobie dużo śniegu, radości, spędzonych chwil w gronie najbliższych, zdrowia, pogody ducha, wygranej w Lotto i dobrych ocen na semestr. Młodzież pochwaliła się swoimi umiejętnościami muzycznymi, grą kolęd na pianinie (Kasia Droździk, Paweł Skrzypkowski), na keyboardzie (Amelka Drewniak, Julka Pipka, Ksawery Plata, Franek Leszczyński). Maciek Bliźniewski zaprezentował na klarnecie kaszubską kolędę, którą wraz z zespołem nagrał dla Radia Kaszebe.

Uczennice kl. 8 dziś składały w imieniu swoich kolegów i koleżanek życzenia świąteczne pracownikom szkoły. Jako przedstawiciel administracji szkoły, pracowników i nauczycieli miłe słowa życzliwości przyjął Ks. Grzegorz Kudelski

Mamy nadzieję, że za rok już na żywo wszyscy uczniowie będą mogli uświetnić szkolne spotkania opłatkowe!

ZDJĘCIA

https://youtu.be/B_6o9RZrm2A – uczniowie klasy I śpiewają piosenkę o Pastuszku
https://youtu.be/Q4ThEOAvtHg – Magda Sołdek
https://youtu.be/pcLWYNL_c44 – Magda Szwichtenberg
https://youtu.be/OMoIap-aNK8 – Henio Patelczyk
https://youtu.be/UjZvsHBvYQw – Lilka Patelczyk
https://youtu.be/9vEnv2hxHQw – Dawid Bolduan
https://youtu.be/gukf7f64-pw – Adam Staniszewski
https://youtu.be/QwzmaaWIc4c – Szymon Warszczuk
https://youtu.be/iTI8L2T2Omo – Maksiu Plata
https://youtu.be/rIj8ShBhPCg – Jeremiasz Bir
https://youtu.be/ozWhHbdErsI – Karolina Szulca