Kolejna relacja Pauliny z pobytu w USA

Paulina (nasza absolwentka), która w sierpniu wyjechała na cały rok do szkoły w USA w ramach programu FLEX przysłała nam pozdrowienia i opowiedziała o swojej szkole oraz całym dotychczasowym pobycie.

Poniżej kilka zdjęć: z wycieczki do Itasca State Park („pierwszy śnieg”), z wycieczki do Chicago („piękne miejsce, wiecznie żywe, oglądaliśmy je z najwyższego budynku w Chicago, spróbowałam Chicago style pizza, mamy również zdjęcie z fasolką, wybraliśmy się na musical „Spamalot” polecam, prześmieszna brytyjska komedia, oraz wybraliśmy się China Town”)

Paulina nauczona wolontariatu w naszej szkole, również w USA zaangażowała się w pomoc potrzebującym. Jest wolontariuszką dla Feed My Starving Children. („pakujemy jedzenie dla głodujących dzieci w Afryce”).

Wczoraj organizacja FLEX zorganizowała wycieczkę do State Capitol. Paulina miała okazję zwiedzić St. Paul Cathedral a na koniec odwiedziła Science Museum.

Dowiadujemy się, że Paulina uważana jest w szkole za prymusa. Nasza absolwentka świetnie radzi sobie z nauką i jak sama mówi, jest z siebie dumna. My z Pauliny również!

Oprócz nauki Paulina zaangażowała się w teatr i zaakceptowano jej kandydaturę do grania w musicalu „Annie”. Już w grudniu premiera. Na razie przygotowują scenografię i uczestniczą w próbach.

W następnym tygodniu czeka Paulinę prezentacja o Polsce przed uczniami ze swojej szkoły. Mamy nadzieję, że również wątek o naszej szkole znajdzie się w prezentacji.

Czekamy na kolejne informacje zza wielkiej wody 🙂

ZDJĘCIA

Film 1
Film 2
Film 3