Stypendium Burmistrza Kartuz

Dziś odbyła się piękna uroczystość wręczenia Stypendiów Burmistrza Kartuz uczniom za rok 2018/2019. Ponad 10% uczniów naszej szkoły osiągnęło wyniki, które pozwoliły na uzyskanie tego wyróżnienia. Gratulujemy: Julita Niciejewska, Amelia Leszkowska, Lena Lisowska, Marta Szulca, Zosia Golanko, Karolina Wnuk, Zuzia Piotrzkowska, Wiktoria Wesołowska, Dobrusia Król, Nikodem Formela.

Dodatkowo pamiętamy o stypendystach wyróżnionych za ubiegły rok szkolny przez Burmistrza Żukowa oraz Wójta Przodkowa.

Tegorocznym absolwentom życzymy pomyślności w kolejnym etapie nauki a uczącym się jeszcze w naszej szkole życzymy potwierdzenia osiągniętych wyników w roku kolejnym.

Radością jest to, że wśród stypendystów są też ci, którzy uczyli się w naszym katoliku a teraz osiągają sukcesy w szkołach średnich!

Dziękujemy serdecznie za obecność na gali rozdania stypendiów rodzicom naszych uczniów.

ZDJĘCIA