Dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego

Robimy wszystko co w naszej mocy, aby w naszej szkole mogły uczyć się również dzieci z niepełnosprawnością ruchową.
Otrzymaliśmy dofinansowanie na windę, toalety dla niepełnosprawnych i podjazd dla wózków w nowej części naszej szkoły. Pieniądze pochodzą z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej przy Urzędzie Marszałkowskim, który dysponuje pieniędzmi z PFRON na tzw. budowlanką. We wtorek ks. Ryszard Różycki, proboszcz parafii pw. św. Kazimierza w Kartuzach wraz z dyrektorem szkoły, ks. Grzegorzem Kudelskim uczestniczyli w uroczystym podpisaniu umowy na dofinansowanie tych działań z Marszałkiem Województwa Pomorskiego, panem Mieczysławem Strukiem.
Zapraszamy wszystkich, którzy mają możliwości finansowe, aby wspomogli nasze działania rozbudowy szkoły.

ZDJĘCIA