Dzieci z klasy IV w Fabryce Świętego Mikołaja

W dniu 6.12.2018 Elfy, na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja oprowadziły najmłodszych uczniów naszej szkoły po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. Dzieci, nie tylko wzięły udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomagały Elfom odtworzyć Melodię Świąt.
Podczas bajecznej podróży dzieci odwiedziły 10 stacji z atrakcjami. Aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta została zwieńczona spotkaniem ze Świętym Mikołajem.

Co dzieci tam robiły?
Elf Kompozytor był w trakcie wymyślania najnowszej muzycznej zabawki dla dzieci. Podczas wizyty dzieci musiały poukładać nutki, które rozsypały się, przez co Elf Kompozytor nie pamiętał ich ułożenia. Bez partytury muzycy nie zagraliby Melodii Świąt. Dzieci wyruszyły w podróż po Wielkiej Fabryce pod opieką Elfa przewodnika. W trakcie zabawy dzieci odnajdywały poszczególne nutki, aby na końcu złożyć w całość Melodię Świąt. Na dzieci czekało 10 stacji z atrakcjami, w tym nie zabrakło punktów edukacyjnych, interaktywnych, atrakcji pozwalających dzieciom spożytkować ich energię, oraz oczywiście nie zabrakło typowo świątecznych atrakcji takich jak pisanie listu, czy sama wizyta u Świętego Mikołaja, w trakcie której, każde dziecko otrzymało Dyplom Pomocnika Elfa i kubek pełen słodyczy z Fabryki. Cała zabawa potrwała ponad 2 godziny.

ZDJĘCIA