VI Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych

10 kwietnia w naszej szkole odbył się VI Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych, w którym udział wzięło 7 szkół z okolicznych miejscowości, niestety zabrakło uczniów z Kartuz. Po raz pierwszy z testem zmagali się trzecioklasiści. W tej kategorii najlepsza okazała się Aneta Gawin z Pępowa , II miejsce zajął Natan Dułak z Podjaz, a na trzecim uplasowali się ex aequo Rozalia Pytel z Borkowa i Kamil Zieliński z Kiełpina. W kategorii klas szóstych I miejsce zajął Piotr Karczeski z Podjaz, II miejsce Jakub Romanowski z Pępowa i aż trzech uczniów uzyskało tę samą ilość punktów zajmując tym samym III miejsce, a byli to Błażej Pituła z Żukowa, Amelia Sikora z Kiełpina i Piotr Szymiec z Pępowa. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz ciekawe nagrody ufundowane przez naszą szkołę, a całość zorganizowały panie Dagmara Neubauer oraz Klaudia Kamińska-Zwara.

ZDJĘCIA