Pierwsze miejsca naszych uczniów w konkursie teatralnym

W piątek, 16 marca w SP 1 w Kartuzach zorganizowany został Konkurs Teatralny. Konkurs polegał na wykazaniu się wiedzą teoretyczną z zakresu teatru oraz umiejętnościach w grze aktorskiej. W konkursie wzięło udział 5 szkół województwa pomorskiego.
Bardzo się cieszymy, że uczniowie naszej Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Kartuzach po raz kolejny nie zawiedli.
Sukcesem jest zdobycie całego podium przez naszych uczniów. Wszystkie trzy pierwsze miejsca to nasi uczniowie. Miejsce I – Aleksander Lisowski, miejsce II – Magdalena Pryczkowska, miejsce III – Marta Lemańczyk. Wyróżnienie za udział w konkursie zakresu teorii teatru otrzymał Jakub Karczewski.
Sukcesem jest też nagroda za najlepszą rolę żeńską (rola Anieli) dla Amelii Leszkowskiej a za najlepszą rolę męską (rola Albina) dla Karola Ropela Cybuli. Katolicka Szkoła Podstawowa w Kartuzach za całokształt zdobyła 2 miejsce (pierwsze szkoła w Kowalach).

ZDJĘCIA