V Karnawałowy Bal Katolika

Już po raz piąty w Restauracji „Złota Jesień” odbył się Karnawałowy Bal Katolika, organizowany przez Katolicką Szkołę Podstawową im. św. Jana Pawła II w Kartuzach. Karnawałowy Bal Katolika wpisał się już na stałe w kalendarz wydarzeń szkolnych. W zabawie oprócz nauczycieli i pracowników szkoły wzięli udział również rodzice uczniów uczących się w Katolickiej Szkole Podstawowej, przyjaciele szkoły i absolwenci „kartuskiego katolika”.

Zabawa miała charakter integracyjno-charytatywny. Podczas tegorocznego balu odbyły się licytacje i loterie fantowe, z których dochód przeznaczony jest na fundusz stypendialny dla uczniów szkoły.

Ten rok dla Katolickiej Szkoły Podstawowej jest czasem wyjątkowym, bowiem to już 20 lat, jak w Kartuzach istnieje szkoła katolicka. 12 maja br. czekają nas główne obchody świętowania istnienia szkoły z udziałem Ks. Biskupa Ryszarda Kasyny. Tegoroczny Bal pięknie wkomponował się w rozpoczęcie świętowania okrągłej rocznicy.

Dyrekcja szkoły wraz z Gronem Pedagogicznym i Radą Rodziców serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania balu i tym wszystkim, którzy wspaniale się bawili.

ZDJĘCIA