Dyskoteka Andrzejkowa w naszej szkole

W czwartek 30 listopada 2017 roku odbyła się długo oczekiwana Andrzejkowa dyskoteka w Katolickiej Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Kartuzach. Za przygotowanie imprezy odpowiadał Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem panią Edytą Pyszką. Dyskoteka była wyjątkowa z kilku powodów. Po pierwsze profesjonalne nagłośnienie zapewnione przez naszego ucznia Piotra Hirsza z klasy IIb, któremu serdecznie dziękujemy. Po drugie dekoracje w stylu lat 70-80 zakupione przez Przewodniczącą Rady Rodziców panią Magdalenę Nosewicz-Pazik.

Uczniowie bawili się przepięknie, tańcząc do muzyki z lat 70 i 80. Dodatkowy odpowiedni nastrój zagwarantowały stroje i kostiumy z tych czasów.

Podziękowania dla wszystkich uczniów, którzy zaangażowali się w przygotowanie i wystrojenie sali na dyskotekę, a także w sprzątaniu sali po zabawie.

Dziękujemy także naszym opiekunom: pani Edycie Pyszka, pani Annie Walendziak i księdzu Danielowi Ciemniewskiemu za czuwanie nad bezpieczeństwem naszych uczniów.

ZDJĘCIA