Ważne informacje – mundurki i wymiana pol-niem.

Uwaga! W poniedziałek 4 września zaraz po zakończonych uroczystościach rozpoczęcia Roku Szkolnego (ok. godz. 10.00) będzie zorganizowana giełda używanych mundurków. Chętnych, którzy chcą swoje mundurki odsprzedać (absolwentów i tych, dla których mundurki są za małe) zapraszamy! Kolejną możliwością będą przerwy w dniu 5 września. Informuję, że sekretariat, ani nauczyciele nie są zobowiązani do pośredniczenia w odsprzedaży.
Krawiec, który szyje mundurki dla naszej szkoły przyjedzie we wtorek, 5 września o 15.00. Mundurki są w naszej szkole obowiązkowe. Proszę więc wszystkich rodziców naszych uczniów o zakup mundurków i brakujących elementów mundurka szkolnego (galowego lub codziennego).
Informacja o cenach:
chłopcy: marynarka z logiem – 185zł; koszula z nadrukiem – 45zł; krawat – 30zł; sweterek (w serek) z logiem – 85zł; bluza polo z logiem – 40zł; (spodnie dla chętnych – 80zł)
dziewczęta: marynarka z logiem – 185zł; spódniczka – 85zł; koszula z nadrukiem – 45zł; fular – 30zł; sweterek (rozpinany) z logiem – 85zł; bluza polo z logiem – 40zł; (dla chętnych skarpety – 25zł).

WYMIANA POLSKO – NIEMIECKA

We wtorek, 5 września o godz. 16.30 w sali nr 2, odbędzie się spotkanie rodziców z organizatorami polsko – niemieckiej wymiany młodzieży. Przyjazd grupy z Hamm planowany jest na 11 września 2017r. Prosimy o obecność wszystkich rodziców dzieci, które zgłosiły się na wymianę.