Klasy Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Kartuzach
Klasa I KSP
- Bielak Izabela
- Choszcz Joanna
- Danio Karolina
- Dawid Jakub
- Gliszczyński Igor
- Gwizdała Wojciech
- Kowalewska Helena
- Kożyczkowski Stanisław
- Krukowska Weronika
- Maliszewski Michał
- Melder Michalina
- Murzyńska Pola
- Płotka Wiktoria
- Rohde Laura
- Rychert Zofia
- Skrzypkowski Tymoteusz
- Warszczuk Helena
- Wenta Anastazja
Klasa II KSP
- Baczyński Antoni
- Bober Sara Jolanta
- Byczkowska Kamila
- Czerwionka Rozalia
- Grzenkowicz Teresa
- Kaźmierska Łucja
- Kowalski Albert
- Krampichowski Antoni
- Kuchta Jan
- Malek Zofia
- Pankau Lidia
- Piask Mateusz
- Radomski Kaswery
- Smól Maciej
- Wandtke Laura
Klasa III a KSP
- Bielak Milena
- Bobrucki Błażej
- Kaźmierski Franciszek
- Klawikowski Antoni
- Lewandowska Pola
- Murzyński Jakub
- Myszk Maria
- Niedziółka Zofia
- Plata Estera
- Puzdrowska Anastazja
- Rychert Antoni
- Sołtysek Antonina
- Szczygieł Mateusz
- Wroński Antoni
Klasa III b KSP
- Bystron Julia
- Cybula Jan
- Elgert Antoni
- Jankowska Zofia
- Klewicz Stanisław
- Krampichowski Dawid
- Kwidzyńska Agata
- Las Anna
- Rutkowska Natalia
- Syldatk Maria
- Szocik Piotr
- Wardach Maja
Klasa IV KSP
- Biernacki Samuel
- Falkowska Kaja
- Choszcz Jakub
- Grzenkowicz Anna
- Grzenkowicz Leonard
- Jeliński Antoni
- Kowalska Kaja
- Lewna Lilianna
- Mejer Wojciech
- Miłosz Ignacy
- Miotk Sara
- Pankau Antonina
- Pawłowska Antonina
- Rohde Lena
- Rosener Anna
- Smentoch Jan
- Staroszczyk Marcelina
- Wandtke Michał
- Westfal Zuzanna
- Ziemann Augustyn
Klasa V KSP
- Bir Jeremiasz
- Bolduan Dawid
- Choszcz Alicja
- Dapmc Piotr
- Elgert Franciszek
- Formella Otylia
- Gruba Jan
- Jereczek Weronika
- Ladach Karol
- Marceli Lubecki
- Patelczyk Henryk
- Patelczyk Liliana
- Plata Maksymilian
- Staniszewski Adam
- Stec Zofia
- Szulca Karolina
- Szwichtenberg Zuzanna
- Treder Kornelia
- Warszczuk Szymon
Kl. VI a KSP
- Głodowski Antoni
- Grzenkowicz Aniela
- Grzenkowicz Marta
- Konkol Olga
- Krauza Wiktoria
- Nowakowska Kalina
- Pipiórka Jakub
- Płotka Sławomir
- Skrzypkowski Piotr
- Smentoch Maria
- Smól Wojciech
- Starzyńska Katarzyna
- Stępień Antoni
- Treder Zuzanna
Kl. VI b KSP
- Fierka Karol
- Gruba Antonina
- Irzyłowski Leon
- Jaskulski Wojciech
- Kroplewska Antonina
- Kuczyńska Anastazja
- Okrój Aleksandra
- Plichta Seweryn
- Prystupa Mikołaj
- Rebicki Jan
- Sikorska Maria
- Sołtysek Wojciech
- Szwonka Kacper
- Werochowska Iga
Kl. VII KSP
- Daleka Zofia
- Dawidowska Maja
- Elgert Franciszek
- Flisikowski Piotr
- Gliszczyńska Monika
- Goitkowski Błażej
- Jelińska Dorota
- Król Martyna
- Krzyżykowski Łukasz
- Pawłowska Kornelia
- Piask Zuzanna
- Pipiórka Bartosz
- Plata Rozalia
- Rojewska Aleksandra
- Stachowiak Stanisław
- Staroszczyk Eryk
- Wierczyńska Milena
- Ziemann Wiktoria
Kl. VIII KSP
- Benkowska Zuzanna
- Głodowski Bartosz
- Grzech Mateusz
- Grzenkowicz Piotr
- Irzyłowska Helena
- Jaskulski Juliusz
- Jeliński Franciszek
- Kąkol Paweł
- Kierznikiewicz Igor
- Kuchta Stanisław
- Malanowski Alexander
- Pionk Michał
- Puzdrowska Anna
- Richert Paweł
- Rychert Alan
- Sikorski Antoni
- Szwonka Dawid
- Szwonka Filip
- Szyler Konstancja
- Tobys Bartosz